Search Results
| Property Details |
Auction Details |
Apartment
Block A, Mentari Court, Jalan PJS 8/9, Taman Seri Mentari, 46150 Petaling Jaya, Selangor
|
| Built Up: |
775 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Mon, May 25, 2026
Reserve Price: RM 216,000.00
|
Apartment
Blok F, Mentari Court, Jalan PJS 8/9, Taman Seri Mentari, 46150 Petaling Jaya, Selangor
|
| Built Up: |
775 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Tue, Jun 16, 2026
Reserve Price: RM 270,000.00
|
Apartment
Block E, Mentari Court, Jalan PJS 8/9, Taman Seri Mentari, 46150 Petaling Jaya, Selangor
|
| Built Up: |
775 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Thu, Jun 18, 2026
Reserve Price: RM 243,000.00
|
Apartment
Blok D, Mentari Court, Jalan PJS 8/9, Taman Seri Mentari, 46150 Petaling Jaya, Selangor
|
| Built Up: |
775 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Mon, Jun 22, 2026
Reserve Price: RM 183,708.00
|
Apartment
11th Floor, Block B, Mentari Court, Jalan PJS 8/9, Taman Seri Mentari, 46150 Petaling Jaya, Selangor
|
| Built Up: |
775 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Wed, Jun 24, 2026
Reserve Price: RM 249,318.00
|
Apartment
|
| Built Up: |
775 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Thu, Jul 9, 2026
Reserve Price: RM 218,700.00
|
|