Search Results
| Property Details |
Auction Details |
Apartment
Tower A, Residensi Bukit Tiara Kajang, Jalan Karunmas 10, 43300 Seri Kembangan, Selangor
|
| Built Up: |
904 sq.ft |
|
Auction Date: Tue, May 26, 2026
Reserve Price: RM 247,900.00
|
Apartment
Sri Lavender Apartments, Jalan Sepakat Indah 2/2, Taman Sepakat Indah II, Sungai Chua, 43000 Kajang, Selangor
|
| Built Up: |
1,045 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Tue, May 26, 2026
Reserve Price: RM 202,500.00
|
Service Apartment
Residensi Sentral Kuchai, No. 2B, Jalan Kuchai Maju 9, Taman Kuchai Jaya, 58200, Kuala Lumpur
|
| Built Up: |
678 sq.ft |
|
Auction Date: Tue, May 26, 2026
Reserve Price: RM 369,000.00
|
Service Apartment
Menara Simfoni, Jalan Simfoni 2, Balakong, 43300 Seri Kembangan, Selangor
|
| Built Up: |
1,114 sq.ft |
|
Auction Date: Tue, May 26, 2026
Reserve Price: RM 423,000.00
|
Service Apartment
Block A, Vista Bangi, Jalan Reko, 43000 Kajang, Selangor
|
| Built Up: |
829 sq.ft |
|
Auction Date: Tue, May 26, 2026
Reserve Price: RM 360,000.00
|
Apartment
Residensi Selangorku Begonia, Jalan Eco Majestic 3A/5, Eco Majestic, 43500 Semenyih, Selangor
|
| Built Up: |
1,045 sq.ft |
|
Auction Date: Tue, May 26, 2026
Reserve Price: RM 261,000.00
|
Town House
Jalan LP 3, Taman Limbongan Permai, Klebang Kecil, 75200, Melaka
|
| Built Up: |
700 sq.ft |
| Land Area: |
1,200 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
| Restriction: |
Bumi Lot |
|
Auction Date: Tue, May 26, 2026
Reserve Price: RM 126,000.00
|
Apartment
Jalan M 9A, Residensi Merak Kayangan, 75450, Bukit Baru, Melaka
|
| Built Up: |
904 sq.ft |
|
Auction Date: Tue, May 26, 2026
Reserve Price: RM 365,000.00
|
Resort Apartment
Amari Villa, Bayou Lagoon Park Resort, Jalan Wakaf Utama, 75450 Bukit Katil, Melaka
|
| Built Up: |
492 sq.ft |
|
Auction Date: Tue, May 26, 2026
Reserve Price: RM 105,100.00
|
1 Storey Cluster House
Jalan Puncak Kasa Height 7, Taman Puncak Kasa Height, 78000 Alor Gajah, Melaka
|
| Built Up: |
791 sq.ft |
|
Auction Date: Tue, May 26, 2026
Reserve Price: RM 220,000.00
|
Apartment
Blok B, Tinta Residensi, Jalan Nada Bidara 4, Taman Nada Bidara, 71950 Seremban, Negeri Sembilan
|
| Built Up: |
936 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Tue, May 26, 2026
Reserve Price: RM 198,000.00
|
2 Storey Terrace House
Jalan Intan 3, Taman Puchong Intan, 47150 Puchong, Selangor
|
| Land Area: |
825 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Tue, May 26, 2026
Reserve Price: RM 380,000.00
|
|