Search Results
| Property Details |
Auction Details |
Z Residence Condominium
Block C, Z Residence, No. 5, Jalan Jalil Perwira 2, Bukit Jalil 58200, Kuala Lumpur
|
| Built Up: |
1,238 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Thu, Jul 16, 2026
Reserve Price: RM 570,000.00
|
Seri Emas Condominium
Seri Emas Condominium, No. 77, Jalan Hang Isap, 50150, Kuala Lumpur
|
| Built Up: |
1,216 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Thu, Jul 16, 2026
Reserve Price: RM 550,000.00
|
Apartment
Block E, Jalan PJU 10/9C, Prima Damansara, PJU 10, 47830 Petaling Jaya, Selangor
|
| Built Up: |
807 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Thu, Jul 16, 2026
Reserve Price: RM 109,350.00
|
2 Storey Terrace House
Jalan Mutiara Utama 11, Taman Mutiara Utama, 81300 Skudai, Johor
|
|
Auction Date: Thu, Jul 16, 2026
Reserve Price: RM 700,000.00
|
St Mary Residences Service Apartment
St Mary Residences, Tower A, No. 1, Jalan Tengah, 50250, Kuala Lumpur
|
| Built Up: |
1,141 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Thu, Jul 16, 2026
Reserve Price: RM 1,000,000.00
|
1 Storey Terrace House
Jalan Merbuk 2, Bandar Putra, 81000 Kulai, Johor
|
| Built Up: |
1,300 sq.ft |
| Land Area: |
1,400 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Mon, Jul 20, 2026
Reserve Price: RM 410,000.00
|
1 Storey Terrace House
Jalan Impiana 33, Taman Impiana Bidor, 35500 Bidor, Perak
|
| Land Area: |
1,539 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Mon, Jul 20, 2026
Reserve Price: RM 220,000.00
|
2 Storey Terrace House
Lorong Bakti 2, Taman Bakti Kampung Koh, 32000 Sitiawan, Perak
|
| Land Area: |
1,399 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Mon, Jul 20, 2026
Reserve Price: RM 178,200.00
|
1 Storey Terrace House
Lorong Cantik 4, Taman Cantik II, Pasir Panjang Laut, 32040 Seri Manjung, Perak
|
| Built Up: |
1,270 sq.ft |
| Land Area: |
1,399 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
| Restriction: |
Malay Reserve |
|
Auction Date: Mon, Jul 20, 2026
Reserve Price: RM 198,000.00
|
2 Storey Terrace House
Jalan Cempaka Murni 2, Taman Cempaka Murni, 28200 Bandar Bera, Pahang
|
| Built Up: |
2,400 sq.ft |
| Land Area: |
1,400 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
| Restriction: |
Malay Reserve |
|
Auction Date: Mon, Jul 20, 2026
Reserve Price: RM 243,000.00
|
2 Storey Semi Detached House
Lorong Raz Intan 3, Taman Raz Intan Cassia, 36000 Teluk Intan, Perak
|
| Built Up: |
2,820 sq.ft |
| Land Area: |
3,218 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Mon, Jul 20, 2026
Reserve Price: RM 522,000.00
|
1 Storey Semi Detached House
Taman Perpaduan 2, Off Jalan Kuala Kedah, 06600 Kuala Kedah, Kedah
|
| Land Area: |
3,595 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Wed, Jul 22, 2026
Reserve Price: RM 350,000.00
|
|